Služby

 

Zakázkové truhlářství Valnea

Specializujeme se na výrobu interiérového nábytku na míru. Vyrábíme moderní i stylové kuchyně, praktické vestavěné skříně, masivní schodiště, dřevěné dveře, trvanlivá dřevěná okna, zahradní pergoly, přírodní dřevěné terasy, nábytek do obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů, kanceláří nebo prodejen. Dlouholeté zkušenosti máme také s montáží dřevěných podlah i s dřevěnými obklady vnitřních prostor. Dle aktuální potřeby vyrábíme ze dřeva, dýhovaných dřevotřísek a lamina.

01    Truhlařina
 

Dokonalé dřevostavby Valnea

Moderní nízkoenergetické dřevostavby na míru jsou trendem posledních let. Během krátké doby jsme jich pro naše spokojené klienty postavili už téměř deset. Jde o hospodárné stavby s dlouhou životností a promyšlenou dispozicí. Všechny tyto kvalitní dřevostavby byly postavené na klíč. Vždy realizujeme individuální řešení podle přání klientů k jejich maximální spokojenosti.

02    Dřevostavby
 

Atypické sauny Valnea

Dopřejte si vlastní finskou saunu na míru. Rádi pro vás navrhneme, vyrobíme a dodáme saunu přesně podle vašich možností a představ. Při výrobě atypické sauny vždy používáme jen prověřené kvalitní a odolné dřeviny. Námi zhotovené sauny na míru dodáváme včetně kompletního příslušenství a přizpůsobené požadavkům našich zákazníků. Samozřejmostí je také poskytování servisu sauny po celou dobu jejího užívání.

03    Sauny
 

Moderní slunolamy Valnea

Dřevěné slunolamy jsou moderní, praktickou i designovou stínicí konstrukcí pro novostavby, rodinné domy nebo kancelářské budovy. Slouží jako zastínění obvodového zdiva před ostrým sluncem a zabraňují tak přehřívání interiérů. Výhodou je také možnost jednoduché změny polohy slunolamů. Tím lze regulovat úroveň denního světla a zároveň snižovat nároky na klimatizaci. Dodáváme slunolamy, které dodají vaší stavbě neotřelý vzhled. Informujte se u nás o možnostech instalace slunolamů na vaši nemovitost.

04    Slunolamy
+420 604 445 400 / +420 603 287 297